Forsiden

Kontakt oss

Gjestebok

Påmelding
Startlister
Tilleggsregler
Resultater
Førermeldinger

Startliste Klubbløp NMK Tynset, Bilcross - 14.09.2019

< Løpsoversikt

Eventuelle påmeldte som står på venteliste blir markert med V foran startnummer og grå bakgrunn.
Ventelisten er sortert på startnummer og ikke aktuell plassering i køen.


Klasse: Junior
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
200   Vilma Åsheim   NMK Trysil   Mitsubitshi   Trysil Racing  
201   Sivert Baastad   NMK Trysil   Hyundai   Trysil Racing  
208   Hein Høljeneset   NMK Trysil   Vw   Trysil racing  
222   Roar Bråten   NMK Trysil   Opel   Trysil racing  

Klasse: Rekrutt (jr. tr.)
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
300   Elias Eilertsen Grambo   NMK Trysil   Opel Trysil Racing     
301   Aleksander Brenden   NMK Trysil   Volvo   Team trysil  

Klasse: Åpen
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
1   Ove Brennodden   NMK Engerdal   Volvo 240     
2   Oliver Utno   NMK Tynset   Opel     
3   Mats Jordmoen   NMK Engerdal   Volvo     
4   Andreas Kjølvang   NMK Engerdal   Honda     
5   Tom André Frøhaug   NMK Trysil   Volvo   Trysil Racing  
6   Stian Breen   NMK Engerdal   Opel     
7   Nicolai Bakken   NMK Engerdal   40'n     
8   Stian Strømsmoen   NMK Rendalen   Volvo langtak     
9   Marte Jordmoen Breen   NMK Engerdal   Opel     
10   John Roger Nordgård   NMK Trysil        
11   Kim Danielsberg   NMK Rendalen   Volvo   He-Bi  
12   Anita Særnmo   Sørøsterdal Motorsport   Toyota MR2 Team Særnmo     
13   Tommy Tøraasen   NMK Trysil   Opel   Trysil Racing  
14   Harald Hansen   NMK Tynset   Honda   Team Max motorsport  
15   Stian Smestad   NMK Trysil   Volvo   Trysil Racing  
16   Vegard Enersen   NMK Engerdal   Nissan     
17   Sondre Geilosjordet   NMK Tynset   Opel     
18   Martin Grambo   NMK Trysil   Peugeot Trysil Racing     
19   Ove Jordmoen   NMK Engerdal   Opel     
20   Mats Nordsveen   NMK Engerdal   Volvo     
21   Mats Åsheim   NMK Trysil   OPEL   Trysil Racing  
22   Sigurd Eggen   NMK Engerdal   Volvo     
23   Erik Erlandsen   NMK Stor-Elvdal   Opel     
24   Ola Rønning   NMK Rendalen   Ford     
25   Geir Erik Ås   NMK Trysil   Volvo     
26   Kjell Kristian Jordmoen   NMK Engerdal   Volvo     
27   Tøger Danielsberg   NMK Rendalen   Opel   He-Bi  
30   Isabell Bye   NMK Engerdal   Saab     
33   Jonas Thoug   NMK Trysil   SAAB   Trysil Racing  
35   Ida Strømsmoen   NMK Trysil   Volvo   Trysil racing  
42   Fredrick Bakken   NMK Engerdal        
44   Aleksander Torgersen   NMK Tynset   Volvo     
52   Pål Bood   NMK Rendalen   Volvo   Team Langtak  
57   Sondre Ensrud   NMK Trysil   Audi     
96   Henning Thoug   NMK Trysil   Ford   Trysil Racing  
104   Daniel Femundsenden   NMK Engerdal   Påsje   Team Tomgang