Forsiden

Kontakt oss

Gjestebok

Påmelding
Startlister
Tilleggsregler
Resultater
Førermeldinger

Startliste Bilcrossløp Tynset, Bilcross - 29.06.2019

< Løpsoversikt

Eventuelle påmeldte som står på venteliste blir markert med V foran startnummer og grå bakgrunn.
Ventelisten er sortert på startnummer og ikke aktuell plassering i køen.


Klasse: Junior
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
200   Stine Bekkevold   NMK Hamar   Mitsubishi   Bekkevold Motorsport  
201   Benjamin Pettersen   NMK Hamar      Bekkevold motorsport  
202   Thea Pettersen   NMK Hamar   Annet   Søstrene Pettersen  
205   Roar Bråten   NMK Trysil   Opel   Trysil Racing  
208   Hein Høljeneset   NMK Trysil   VW   Trysil Racing  
211   Oskar Riseng   NMK Støren   Opel   Riseng motorsport  
220   Vilde Stokke   NMK Melhus   Opel   Sunnsetmotorsport  
240   Peder Bones   NMK støren      Bukkene Bruse Motorsport  
245   Henrik Eid   NMK Melhus   Volvo   Restad Motorsport  
266   Joakim Raaket   0   Volvo   Lars'n & Johnsen Racingteam  

Klasse: Rekrutt (jr. tr.)
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
Ingen påmeldte.

Klasse: Åpen
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
1   Kim Danielsberg   NMK Rendalen   Volvo   He-Bi  
2   Ove Brennodden   Nmk Engerdal   Volvo     
3   David Armann Syversen   NMK Hamar   Ford   Ottestad Racing  
4   Thor Henning Amdahl   Hell Motorsport Lånkebanen   Peugeot     
5   Mats Åsheim   NMK TRYSIL   Opel Trysil Racing   Trysil Racing  
6   Tom André Frøhaug   NMK Trysil   Volvo   Trysil Racing  
7   Fredrick Bakken   NMK Engerdal   opel     
8   Hans Liberg   Nmk Hamar   Saab   SRT  
9   Jørn Tronsrud   NMK Hamar   Honda     
10   Andreas Kjølvang   NMK Engerdal   Honda     
11   Mats Jordmoen   NMK Engerdal   volvo     
12   Martin Sveen   NMK Hamar   Ford     
13   Remo Danielsberg   Nmk Rendalen        
14   Dan Robert Antonsen   NMK ELVERUM        
15   Kjeti Østbye   NMK Elverum   Ford     
16   Peder brøske Moen   NMK Surnadal og Rindal   Saab     
17   Sondre Haug Geilosjordet   NMK Tynset   Opel     
18   Glenn Haug   Nmk Gardermoen   Annet     
19   Thomas Bakke   NMK Stor-Elvdal        
20   Kay Ove Berg   NMK Elverum   Opel     
21   Arne Solberg   NMK Støren   Opel     
22   Martin Grambo   NMK Trysil      Trysil Racing  
23   Alexander Skibnes   NMK Melhus   Opel   TBD racing  
24   Ole Eskil Solbergløkk   NMK Støren   Volvo   Bukkene Bruse motorsport  
25   Ole Aune   NMK Støren   VW   Bukkene Bruse Motorsport  
26   John Eivind Gunnes   NMK Støren   BMW     
32   Stian Gustad   NMK Melhus   Opel   TBD Racing  
39   Endre Sørlie   NMK Orkla   Volvo   #kjøredåli  
45   Steffen Restad   NMK Melhus   Volvo   Restad Motorsport  
50   Kjell Arne Fossum   NMK Støren   Opel     
60   Malin Abelsen Wigdahl   NMK Melhus   Nissan     
61   Gøran Eidebakk   NMK Gaula   Toyota     
64   Ruben Karijord   NMK Brønnøy        
66   Tobias Johnsen   NMK Melhus   Toyota   Lars'n & Johnsen Racingteam  
69   Andreas Bolland   NMK Støren   Opel     
99   Oliver Utno   NMK Tynset   Opel