Forsiden

Kontakt oss

Gjestebok

Påmelding
Startlister
Tilleggsregler
Resultater
Førermelding

Startliste Bilcrossløp Tynset, Bilcross - 30.06.2018

< Løpsoversikt

Eventuelle påmeldte som står på venteliste blir markert med V foran startnummer og grå bakgrunn.
Ventelisten er sortert på startnummer og ikke aktuell plassering i køen.


Klasse: Junior
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
200   Simen Lindsø   NMK Nord-Gudbrandsdal   Opel     
201   Torstein Gjermundshaug   Nmk Tynset   Honda team Max motorsport   Team Max motorsport  
202   Sivert Baastad   NMK Trysil   Saab     
203   Roar Bråten   NMK Trysil   Opel   Trysil racing  
204   Jørgen Velten   NMK Stor-Elvdal   Volvo     
205   Jonas Spangen   NMK Elverum   Volvo   Ottestad Racing  
206   Mats Jordmoen   NMK Engerdala   Opel     
208   Benjamin Pettersen   NMK Hamar   mitsubishi   Bekkevold motorsport  
209   Stine Bekkevold   NMK Hamar   Mitsubishi   Bekkevold Motorsport  
210   Per Sindre Velten   NMK Stor-Elvdal   Volvo     
234   Dennis Johnsen   NMK Melhus   Opel   Lars`n & Johnsen Racingteam  
255   Sander Soknes   NMK Støren   Volkswagen   Soknes Motorsport  

Klasse: Rekrutt (jr. tr.)
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
Ingen påmeldte.

Klasse: Åpen
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
1   Kenneth Fossmo   NMK Støren   Toyota   Bukkene Bruse motorsport  
2   Tom André Frøhaug   NMK Trysil   Volvo     
3   Kim Danielsberg   NMK Rendalen   Toyota   He-Bi  
4   Ole Aune   NMK STØREN   VW   Bukkene Bruse Motorsport  
5   Morten Alvstad   NMK Hamar   annet     
6   Halvor Nystuen   NMK Elverum   Vw     
7   Kenneth Sømåen   Finnskoga MK   Saab     
8   Geir Gransbråten   NMK Hamar   Chevrolet     
9   Sondre Geilosjordet   NMK Tynset   Opel     
11   Jonas Thoug   NMKTrysil      TrysilRacing  
13   Morten André Åsløkk   Nmk orkla   Volvo   Åsløkk Motorsport  
14   Knut Edvin Lindsø   NMK Nord-Gudbrandsdal   Opel     
15   Andreas Bolland   NMK Støren   sprettball   Team Snøan  
16   Frank Røen   NMK Surnadal og Rindal   Volvo     
17   Kristian stinus Holden   Nmk Surnadal & Rindal   Volvo   Fjøsnissa  
18   Ida Strømsmoen   NMK Rendalen   Volvo   Trysil Racing  
19   Jørn Tronsrud   NMK Hamar   Honda     
20   Gøran Eidebakk   NMK Gaula   Toyota     
21   Kenneth Monsbakken   NMK Stor-Elvdal   Volvo     
22   Arnt Ivar Snøan   NMK Støren   Renault   Team Snøan  
23   Jan Arve Bekkelund   NMK Trysil   Opel   Team Bekkelund MOTORSPORT  
24   Remo Danielsberg   NMK Rendalen   Opel     
26   Andreas Myhre   NMK Valdres   Volvo     
27   stein skårsmoen   NMK Tynset   opel vectra   .  
28   Emil Andre Ås   NMK Trysil   Volvo 242     
29   Lasse Evjen   NMK Støren   Opel     
30   Martin Grambo   NMK Trysil   Opel   Trysil Racing  
31   Lars Arne Bredesen   NMK surnadal og rindal   Volvo     
32   Ola Jerpstad   NMK Orkla   Mazda     
33   Stian Nordstad   KNA Midt-Norge   Vw boble   Nordstad Motorsport  
34   Lars Martin Kvam   Surnadal   Volvo     
35   Steffen Restad   NMK Melhus   Volvo   Restad Motorsport  
36   Tore Tollersrud   NMK Elverum   Volvo     
37   Aleksander Torgersen   NMK Tynset   Volvo   Team Max  
38   Tobias Johnsen   NMK Melhus   Opel   Lars`n & Johnsen Racingteam  
39   Øyvind Wekre   NMK Melhus   Opel     
40   Asgeir Taraldsen   NMK Melhus   Saab     
41   Bjørn Eirik Brenne   NMK Verdal/Levanger   Volvo     
42   Johnny Helge Flisen   NMK Melhus   Volvo     
43   Geir Erik Ås   Nmk Trysil   Ford sierra     
45   Peder Brøske Moen   NMK Surnadal og Rindal   Opel     
46   Lisabet Johansen   NMK Hamar   Citroen     
47   Tommy Sunnset   Melhus   Opel   Sunnset Motorsport  
48   Kevin Waldemarsen   Nmk Støren   Vw     
49   Tommy Sunnset   Melhus   Opel   Sunnset Motorsport  
50   Kjell Arne Fossum   NMK Støren   Opel   Fossum motorsport  
51   Leif Stian Stubsjøen   nmk orkla   opel     
52   Karoline Kjønhaug   Melhus   Opel     
77   Espen Haugbjørg   NMK Melhus   Saab     
78   Oddstein Sunnset   NMK Orkla   Opel   .  
96   Fredrik Tålesen   NMK Hamar   Volvo   Tangens