Forsiden

Kontakt oss

Gjestebok

Påmelding
Startlister
Tilleggsregler
Resultater
Førermelding

Startliste Bilcrossløp Tynset, Bilcross - 01.07.2017

< Løpsoversikt

Eventuelle påmeldte som står på venteliste blir markert med V foran startnummer og grå bakgrunn.
Ventelisten er sortert på startnummer og ikke aktuell plassering i køen.


Klasse: Junior
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
200   Rebekka Ludviksen   Nmk Hamar   annet   Djupdala racing  
201   Sondre Geilosjordet   NMK Tynset   Saab     
202   Simen Lindsø   NMK Nord-Gudbrandsdal   Opel     
203   Tobias Johnsen   NMK Melhus   Opel   Melhus Autoservice  
204   mats jordmoen   NMK Engerdal   opel     
205   Sigurd Hovde   0   Bmw     
220   Vilma Åsheim   NMK Trysil   Opel   Trysil Racing  
222   Ida Mortensen   NMK Verdal/Levanger   Opel     
226   kevin waldemarsen   NMK Støren   vw     
233   Roar Presthus   NMK Orkla   Ford Mondeo   Presthus Motorsport  
234   Malin Abelsen Wigdahl   NMK Melhus   Nissan   Team Lilla  
240   Anya Johansson   NMK Støren   Volvo   TSM Motorsport  
242   Kjetil Moe   NMK Støren   Volvo   TSM Motorsport  

Klasse: Rekrutt (jr. tr.)
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
300   Kristian Skoriild   NMK Orkla   Opel   TMD Racing  
321   Even Bjørnås   NMK Orkla   Mazda   Team Bjørnås Motorsport  
332   Henning Aftreth   Nmk støren   Vw   Aftreth motorsport  

Klasse: Åpen
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
1   Harald Hansen   NMK Tynset   Honda   Team Max motorsport  
2   Kim Danielsberg   NMK Rendalen   Saab   He-Bi  
3   Tom André Frøhaug   NMK Trysil   Volvo     
4   Remo Danielsberg   NMK Rendalen   Opel   HE_BI  
5   Ove Brennodden   Nmk Engerdal   Volvo     
6   Martin Grambo   Nmk Trysil   Opel     
7   Nils Arne Steigedal   Nmk Orkla   Mazda/volvo   Steigedal racing  
9   Stig Stamoen   Nmk Engerdal   Saab     
10   Stian Strømsmoen   Nmk rendalen   Ford     
11   Niklas Nordgård   NMK Trysil   Saab     
12   Robin Raaket   KNA Midt-Norge      A-Team Racing  
13   Tøger Danielsberg   NMK Rendalen   Saab   He-Bi  
14   Tore Tollersrud   NMK Elverum        
15   Knut Edvin Lindsø   NMK Nord-Gudbrandsdal   Opel     
16   Ole Aune   NMK Støren   Opel   Bukkene bruse motorsport  
17   Kristian stinus Holden   Nmk surnadal/rindal   Bolvo   🙌🏻  
18   Geir Erik Ås   Nmk Trysil   Homobil   Western power  
19   Cato Granberg   NMK Engerdal   Volvo     
20   Kenneth Fossmo   NMK Støren   Honda   Bukkene bruse motorsport  
21   rune p sandbæk   nmk engerdal   langtak     
22   Dag Blåsberg   Størn   skoda   TEAM Kårmo  
23   Jan Arve Bekkelund   NMK Trysil   Honda   Team bekkelund motorsport  
24   Bjørn L Holter   NMK Elverum   Uvisst   Team Bekkelund Motorsport  
25   Øyvind Wekre   NMK Melhus   Opel     
26   anders aasbø   NMK Surnadal og Rindal   BMW     
27   johnny engelstad   NMK Hamar   volvo   Tangens  
28   Ronni Rønne   NMK Melhus   Volvo   Team Auto-Frakt  
29   Lars Ove Bredesen   NMK SURNADAL/RINDAL   Vw golf     
30   Lars Arne Bredesen   NMK SURNADAL/RINDAL   Volvo     
31   Aleksander Torgersen   NMK Tynset   Volvo   Team Max  
32   Isabell Bye   NMK Engerdal   Honda   Team Tomgang  
33   Kenneth Fossum   Nmk Støren   Volvo     
34   Alexander Danielsberg   NMK Rendalen   Saab   HE-BI  
36   Sigurd Eggen   NMK Engerdal   Skoda   Team Tomgang  
37   Ole martin Mellem   NMK Hamar   Sabb     
38   Geir Gransbråten   NMK Hamar   Fransk     
39   Lisabet Johansen   NMK Hamar   Citroen     
40   Jørn Tronsrud   0      Snake oil  
41   Christian Ellingsen   NMK Molde   Vw   Budweiser  
42   Glenn Mellegaard   NMK Trøgstad   Volvo     
43   Daniel Hopen   NMK Molde   VW     
44   Erik Andøl   NMK Orkla   Volvo     
49   Arne Solberg   NMK Støren        
50   Andreas Bolland   NMK Støren   Opel   Team Snøan  
52   Håvard Lystad   Ncc   Mazda   Høiås og lystad motorsport  
56   Morten Bakkebø   NMK Støren   VW     
66   Frank Røen   0   Volvo   🙌🏻  
69   Martin Andre Borten   NMK Melhus   Opel   Melhus autoservice / automester  
70   Robin Hatling   NMK Verdal/Levanger   Volvo   Hatling Rus&Mus  
74   Geir Jonny Skorild   NMK Orkla   Fiat   TMD Racing  
77   Stian Klingen   Nmk melhus   Opel   Klingen motorsport  
90   Karoline Kjønhaug   Melhus   Saab     
91   Erik Folde   NMK Gaula   Saab     
93   Jan Ivar Engelstad   NMK Hamar   Volvo   Tangen's  
96   Roger Tangen   amcar brumunddal   Volvo   TANGEN`S  
100   Hilde Skårild   NMK Orkla   .   TMD Racing  
108   Marthe Skjæret Nilsen   NMK Hamar   Renault   Snake Oil  
111   Morten Flateng   NMK Nord-Gudbrandsdal   Opel   Flateng  
113   Terje Holm Nubdal   NMK Namdal   Volvo     
128   Stian Solberg   NMK Støren   vw